Громадянський рух
по припиненню повноважень
Верховної Ради та Президента
Сайт Дніпропетровського активу Спільної Справи
Спiльна Справа
На Євро з іноземців “рубатимуть” гроші: кімната у гуртожитку – 153 євро
Головна » 2011»Грудень»15 » На Євро з іноземців “рубатимуть” гроші: кімната у гуртожитку – 153 євро
00:47
На Євро з іноземців “рубатимуть” гроші: кімната у гуртожитку – 153 євро Дата публікації 14.12.2011 | Автор acba Футбольні вболівальники, що приїдуть в Україну наступного року на Євро 2012, ризикують жити в гуртожитках радянського зразка за ціною дорогих готелів. Про це пише KyivPost, який провів спеціальне дослідження цін і місць у готелях.
“Є можливість “зрубати грошей”, – розповіла директор з розвитку компанії ArtBuild Hotel Group, що займається аналізом готельних цін та послуг, Наталя Лисняк.
“Готелі та власники приватних апартаментів безумовно цим шансом скористаються”, – додала вона.
Найдорожчим буде Київ, де вболівальникам доведеться добре пошукати, щоб зняти номер на двох у тризірковому готелі за 500 євро на добу.
Зазвичай такий номер у столиці коштує до 100 євро.
У столиці також можна розміститися у гуртожитках-хостелах, однак ціни на них нерідко дорівнюють ціні готелів.
Наприклад, кімната у гуртожитках Київського національного університету ім. Шевченка коштує за даними сайтів від 153 євро за ніч.
У Харкові є велика кількість студентських гуртожитків, які в разі потреби можна переобладнати під готелі.
За даними видання, у гуртожитках, санаторіях та пансіонатах можна буде знайти кімнати ціною в 50 євро з людини, однак слід бути готовим, що жити доведеться за містом і зазвичай зі зручностями на коридорі.
Іще один варіант для туристів Євро 2012 — шукати житло у містах та селах по сусідству із і містами, що прийматимуть чемпіонат.
Так, Трускавець, що розташований майже в 90 км від Львова, вже готується приймати вболівальників у своїх готелях-санаторіях, так само розраховує на туристів Горлівка, від якої до Донецька близько 40 км.
За даними сайтів туроператорів, житло під Євро 2012 можна бронювати мінімум на дві, а то й три доби (це правило не поширюється лише на кемпінги), при цьому як правило готелі вимагають 100-відсоткову сплату при бронюванні.
Директор німецького проекту GIZ Матіас Брандт розповів, що чимало європейських фанів вже збираються селитися в кемпінгах.
“Ми допомагали голландським вболівальникам знайти зручне місце (для кемпінгу) у Харкові. Їх має приїхати близько 2,5 тисяч”, – повідомив він.
“Шведи також приїдуть у достатній кількості, аби заповнити табір у Києві”, – додав Брандт.
Ціна двомісного намету в кемпінгу, обладнаному санітарними зручностями, становитиме, згідно із сайтами турагенцій, приблизно 50 євро.